Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğuMayıs ayı burç yorumlarınızı yazdı. Bu ay hangi burcu neler bekliyor? Bu ay hangi burçlar için ay iyi geçecek? Mayıs ayı burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu Mayıs ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu Mayıs ayında neler bekliyor? Burucunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları ayınız nasıl geçecek?  İşte Mayıs 2021 burç yorumlarınız…

Bu ay gökyüzü bir hayli hareketli. Takvim oldukça dolu. Çok kolay bir ay olmayacak gibi görünüyor. Sağlık açısından zorlanabileceğimiz bu ay kendinize ve sevdiklerinize dikkat!

11 Mayıs: Boğa’da Yeniay var. Yeniay zamanları büyümeyi ve yeni başlangıçları destekler. Boğa burcunda gerçekleşecek bu yeniayda enerjinizin tavan yaptığı günleri beraberinde getirecek. 

21 Mayıs: Güneş İkizler’e giriyor. Bu süreç yoğun bir öğrenme arzusunu da beraberinde getiriyor. Kendinizi daha da geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

23 Mayıs: Kova burcunda Satürn gerilemesi olacak. Gelecek kaygısının tetikleneceği bir zaman dilimi olacak, bu da sorumluluklarınızdan kaçma eğiliminde olmanıza neden olabilir. Aman dikkat!

26 Mayıs: Yay Dolunayı (Ay tutulması). Yay burcunun özelliği olan bana bir şey olmaz mantığıyla yanlış kararlara açık bir zaman dilimi. Hayatınızla ilgili önemli konularda tedbiri elden bırakmamak bu dönem önemli olacak.

29 Mayıs: İkizler burcunda Merkür Retrosu (22 Haziran’da sona erecek). Sevilmeyen Retrolardan biri. İkizler burcunda geri hareket edecek Merkür, bildiğiniz üzere aksaklıklar, gecikmeler, tamirler gibi durumları ön plana çıkarabilir. Gözden geçirmeden imza atmamak, önemli dokümanlarınızın bir kopyasını çıkarmak, belgelerinizi yedeklemek alabileceğiniz önlemlerden bazıları. İletişim açısından yanlış anlaşılmalara da açık olacağımız bu evrede, dile getirmek istediklerinizi uygun kelimeler seçerek aktarmanız, olası tartışmaların önüne geçebilir.

 

KOÇ ve YÜKSELEN KOÇLAR

Bu ay uzak yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İkna yeteneğinizin oldukça yüksek olduğu bir ay. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda ayın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalayacaksınız. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini siz de biliyorsunuz.  11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte gelir kaynaklarınızı gündeme getiriyor. Finansal istikrarınızı sürdürebilmek sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Tahmin etmediğiniz yeni kazanç fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Yeniay sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız ve eski hayranlarınızın size ulaşmak istedikleri bir dönemi de beraberinde getiriyor olacak. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Bu ay, oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. 26 Mayıs’ta Yay burcunda dolunay gerçekleşiyor. Geleceğiniz ile ilgili önemli kararlar alabileceğiniz ve hedeflerinizi belirleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğiniz konularda bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA ve YÜKSELEN BOĞALAR

Bu ay eşiniz veya sevgiliniz hep yanınızda olacak ve sizi mutlu edecek, özellikle maddi konularla ilgili yardımlarını esirgemeyecek.  Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerden önemli destek verici davranışları sizi memnun edecek. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte kişisel konularınızı ve girişimlerinizi gündeme getiriyor. Maddi koşullarınızı korumak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kişisel konularınız için harekete geçebilir, yeni planlarını uygulayabilirsiniz. Yeniay döneminde aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, partnerinizle baş başa kalmalı ve onun sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Mayıs döneminde ilişkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız, partnerinize sürprizler de yapabilirsiniz. Bu dönem romantik kalmaya devam edin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsızlıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuza başvurmalısınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Ortak kaynaklar, eşinizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Yeni yatırımlar konusunda kafanızdaki planlar netleşebilir. Borçlarınız ya da yapmanız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olmanıza sebep olsa da yine de mücadeleci bir ruh hali içinde çözüme kavuşturabileceksiniz.

İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER

Bu ay kaçırdığınızı düşündüğünüz eski fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. İletişim ve aşk bu ay önemli konular sizler için. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte kontrolünüzün dışında gelişen gelişmeleri ve bilinç altınızı gündeme getiriyor. Maddi konular ve finansal istikrarı sürdürmeye dair korkularınızla yüzleşebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz güven temasını bulmakta zorlanabilir ve içsel dünyanızda huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak bu süreçte arkadaş gruplarından destek alabilirsiniz. Geleceğe dair beklentilerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni ay döneminde yeni fikirlerden yola çıkarak kendinizi geliştirmek isteyecek ve sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyacaksınız. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edebilirsiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Bu ay daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda dolunay gerçekleşiyor. Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktanız haline geliyor. İlişkiniz yoksa, şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza uzun zamandır beklediğiniz yeni biri girebilir. Eğer ilişkiniz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmanız ihtimali de var.

YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇLER

Bu ay çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Ayın ilk haftası düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Yalnız karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olabilirsiniz. Abartmamaya çalışın. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte sosyal çevrenizi ve beklentilerinizi gündeme getiriyor. Gelecekte maddi ve manevi güvenliği, istikrarı sağlayabilmek adına yeni adımlar atabilirsiniz. Bu anlamda bazı mesleki grupları, dernek, vakıf veya organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Alacağınız hızlı gelişmelerin haberiyle gelecek beklentilerinizi değiştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili cesurca mücadele etmeniz ve girişimlerde bulunmanız gerekebilir. Öte yandan arkadaşlarınız içerisinde siz şaşırtacak gelişmeler olabilir, güveniniz sarsılabilir veya uyanış yaşamanıza neden olacak konular yaşayabilirsiniz. Yeni ay döneminde maddi konularda yenilikler sizi bekliyor olacak. Başladığınız işin büyüyüp kazanç konusunda size artı getirmesi sizi mutlu edecek. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Bu ay tanışacağınız kişileri karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de gerek kalmayacak. Işığınızla adete herkesi büyüleyeceksiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunayla birlikte iş, sağlık, günlük hayat rutinleriniz ön plana çıkıyor olacak. Çok çalışacağınız, çok emek sarf edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarınıza alışmaya çalışabilirsiniz. Çalışmıyorsanız, günlük yaşamanızda bazı rutinler sizi strese sokabilir ve yakın çevrenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından hassas günlerdesiniz. Rutin doktor kontrollerini aksatmayın.

ASLAN ve YÜKSELEN ASLANLAR

Bu ay girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte kariyer hayatınızı gündeme getiriyor. Çalışma hayatınızdaki istikrarı sürdürebilmek sizin için önem kazanacak gibi görünüyor. Bir yandan kariyer hayatınızdaki başarıyı ve edindiğiniz statüyü devam ettirebilmek için yeni adımlar atarken, beklemediğiniz gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir. Hedeflerinizi değiştirmeniz veya yenilemeniz gerekebilir. Finansal çalışmalarınıza bir farklılık getirerek toplum önündeki duruşunuza yenilik katmak isteyebilirsiniz. Yeniay zamanı kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için tüm enerjinizi kullanacaksınız. Ay boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayırırken, bazılarınız bu parayı yeni düzen kurmak adına harcayabilir. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerle ortak kararlar aldığınız ve kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir dönem olacak. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevreniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Sosyal hayatınız renkleniyor. İlişkiniz yoksa aşktan yana şansınız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkiniz varsa, mevcut partnerinizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebilirsiniz. Bol bol hobileriniz ve keyif aldığınız alanlara vakit ayırabilirsiniz. Macera hevesiniz artıyor olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarınız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAKLAR

Bu ay çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem vereceksiniz. Çünkü, bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Ay boyunca sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih edeceksiniz. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte görüşlerinizi ve uluslararası konuları gündeme getiriyor olacak. Güven, huzur ve sadakat temasına olan bakışınızı değiştirecek, aydınlanma yaşamanıza neden olacak gündemler yaratacak. Yalnız bu dönem sosyal medyada görüşlerinizi ifade ederken tahmin edemeyeceğiniz tepkiler alabilir, ani elektriklenmelerle kriz yaşayabilirsiniz. Zor duruma düşmemek için dikkatli olmalısınız. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. Ele aldığınız konuların kendiliğinden açıldığını ve şekillendiğini göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız, dinlenmek için kendinize zaman ayırmalısınız. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda dolunay gerçekleşiyor. Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Evlenmek veya bir ortaklık kurmak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Ortaklıklar ve ilişkiler sayesinde kendinizi de daha iyi tanımanız mümkün olacak. Yabancı ülkelerden veya farklı kültürlerden kişiler ile tanışmanız olası gözüküyor. Taşınma ya da tadilat konular gündeme gelebilir.

TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİLER

Bu ay, çevre koşullarınızı yükselteceksiniz.  Yaşadığınız çevrenin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Şimdiye kadar yaptığınız yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecek. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. İş değişimleri, ticari konulardaki yeni yollar, eğitim süreci ile ilgili olumlu değişimler v.s. gibi. Yalnız karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz, bu konuda planlarınızı iyi yapmalısınız. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte ortaklı paylaşımlarınızı gündeme getiriyor. Eş, aile veya ortaklarınızın finansal kaynaklarında tahmin edemeyeceğiniz değişimler olabilir, gelir akışındaki değişimleri hissedebilir ve korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Para akışınızda ani gelişmeler olabilir, koşulların sadece size bağlı olmadığını fark ederek uyanış yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde ise tatlı bir yaklaşım söz konusu olacak. Görüşeceğiniz veya iş birliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Yatırımlarınızı yaparken eşinizi ve partnerinizi de kollamak zorundasınız. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Bu ay kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşebilir. Bunun mevcut ikili ilişkilerinizde sorun yaratması olası. Dikkatli olmalısınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara destek verebilirsiniz. Sosyal medyada çok aktif olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kullandığınız sözlere dikkat etmeniz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmanızda yarar var. Bu dolunay zamanı çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz.

AKREP ve YÜKSELEN AKREPLER

Bu ay kariyerinizin zirvesinde olacaksınız. İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak isteyebilirsiniz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Yüksek mevki arayışı içine girebilirsiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek, aileniz için her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte evlilik konusunu ve iş birliklerini gündeme getiriyor. Eşinizle olan beraberliğinizdeki huzur ve güven teması önem kazabilir. İlişkinize keyif katmak adına birtakım başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Evli değil, ancak biriyle beraberseniz ilişkinizin istikrarını sarsacak gündemleri fark edebilirsiniz. İlişkinizi toparlamak ve ileriye taşımak adına çabalamak zorunda kalabilirsiniz. Yeniayla birlikte kardeşlerinizle birlikte ortak kararlar almak için, uygun bir dönem olacak. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Bu ay, ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştirecek meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Finansal konular ve kendi öz değeriniz üzerine odaklanacaksınız. Kendinize olan güveniniz bu dönemde artış gösterebilir. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi nihayet alabilirsiniz. Bu süreçte, konfor ihtiyacınız artacağından, harcamalarınızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var.

YAY ve YÜKSELEN YAYLAR

Bu ay aşk ve ilişiklerinizi kontrollü yaşamak için göstereceğiniz çabalar olumlu sonuçlar verecek. Birçok sosyal çalışmada yönetici kişiliğiniz ön planda olacak. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte çalışma ortamınızı ve sağlığınızı gündeme getiriyor. Çalışma ortamınızdaki istikrarı korumak, iş arkadaşlarınızla huzurlu ve keyifli çalışmak önem kazanırken belli bir düzende süreçleri yürütmek ve projelerinizi somutlaştırmak için çalışabilirsiniz. Ancak ani gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir, stres yaşayabilirsiniz. Yeniayla birlikte sıra dışı aşklar da gündemde olacaktır. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat bu aralar evlilik kararı almayın. Yine sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. 26 Mayıs’ta sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Kişiliğiniz ve dış dünyaya yansıttığınız imajınız ön plana çıkacak. Hayat amacınızın kafanızda iyice netleşeceği, yolunuzu çizebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerinizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacaksınız. Öte yandan, hayatınıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi açık ve net olarak ifade edebileceğiniz, bu sayede çevrenizin hayranlığını kazanabileceğiniz bir süreç olacaktır.

OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAKLAR

Bu ay sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön planda olacak. İş ortamınızda ve günlük yaşamınızda, hareketli, pratik, becerikli tavırlarınızla herkesin dikkatini çekeceğiniz bir aya girdiniz. Yalnızlar için bu ay ufukta aşk var. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz de genişleyecek. Yalnız aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. İş ortamınızda da heyecanlı ve hareketli bir döneme giriyorsunuz. İş yerinizde yeni insanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Entelektüel kapasitenizi kullanmanızı gerektiren yeni projelere dahil olabilirsiniz. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte aşk ve çocuk konularını gündeme getiriyor. Birlikteliğinizdeki istikrarı ve güveni korumak bu dönemde önem kazanabilir. İlişkinize keyif katabilmek adına yaratıcılığınızı kullanarak sevdiğinize küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Fakat, iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştırmalı ve dikkatli olmalısınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizi bilinçaltınızla yüzleştirecek gibi görünüyor. İç dünyanızda inişler ve çıkışlar yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Sezgileriniz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığınız varsa bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığınıza dikkat etmeli, kendinizi zihinsel olarak rahatlatmak için sizi mutlu eden şeyler yapmalı, meditasyon gibi araçlara yönelmelisiniz.

KOVA ve YÜKSELEN KOVALAR

Bu ay aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Bu ay ayrıca grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Mayıs ayında anılar önem kazanacak. Geçmişe özlem duyabilirsiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartabilirsiniz. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütebilirsiniz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayabilir. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte ev ve aile konularını gündeme getiriyor. Yaşadığınız ortamdaki huzur ve sakinlik sizin için her zamankinden daha fazla önem kazanabilir. Evinizde ailenizle geçirdiğiniz zamanı keyifli hale getirebilmek için yeni adımlar atabilir, hoş sohbetlerin olduğu sofralar kurabilirsiniz. Yeniayla birlikte yakın dostlarınızla da aranızda duygusal bağlarınız da güçlenecek. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacak. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Para kazanma konusunda kendinize olan güveniniz artacak. Kendinizi daha değerli hissedeceksiniz. Ancak kişisel zevkleriniz ve tutkularınız adına fazla para harcamaktan kaçınmalısınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve hayalleriniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabilirsiniz. Keyif alacağınız organizasyonlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan her konuda destek göreceğiniz bir dönemde olacaksınız. Size yeni kapılar açacak farklı insanlarla tanışmanız da mümkün. Size zarar verdiğini düşündüğünüz birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Gelecek planlarınız bu dönemde daha da netleşecek. Dolunay zamanı kariyer kazançlarınız ile ilgili de şanslı bir dönem olacak. Bir terfi ya da zam söz konusu olabilir.

BALIK ve YÜKSELEN BALIKLAR

Bu ay yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız bir ay olacak. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, hayata geçirmek için oldukça uygun bir ay. Evinizde, ailenizle eğlenceli, bol sohbetli, fikir alışverişleri yapacağımız bir aya giriyorsunuz.  11 Mayıs’ta Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte yakın çevre ve ticaret konularını gündeme getiriyor. Bazı anlaşmalar beklemediğiniz şekilde iptal olabileceğinden huzurunuz kaçabilir. Ayrıca bu süreçte gelirlerinizi arttırmak adına yeni başlangıçlar yapabilir, kaynaklarınızı korumak için mücadele vermeniz gerekebilir. Duygusal hayatınızda ise sakin ortamları tercih ederken kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı şüpheci bir yaklaşım içinde olacaksınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Kariyer ve sosyal statünüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerinizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine gireceksiniz. Üstlerinizle iyi iletişim kurabileceğiniz, fikirlerinizi dinletebileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Uzun zamandır istediğiniz bir mevkiye bu dönemde ulaşabilirsiniz. Yaratıcı projeleriniz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İş arıyorsanız, bu süreçte iş bulmanız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.