Mehmet Ali Erbil, Ekranlara “Çarkıfelek” İle Dönüyor

Kaçış Sendromu hastalığının nüksetmesi nedeniyle hastanede zorlu günler geçiren ve geçtiğimiz ay ekranlara döneceğini açıklayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Çarkıfelek ile seyircileriyle buluşacak.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçirdiği hastalığının ardından 10 ay önce taburcu edilmiş, uzun süredir olan suskunluğunu geçtiğimiz ay bozmuştu. Ünlü şovmen, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına yakında ekranlara döneceğini açıklamıştı.

Mehmet Ali Erbil, hangi programla ekranlara döneceği merak ediliyorken Instagram’dan yaptığı açıklamayla herkesin beklediği cevap geldi.

Çarkıfelek yarışmasında yaptığı esprileri içeren müzikli kolaj videosunu hesabından paylaşan ünlü Şovmen, yoğun istek üzerine Çarkıfelek programıyla ekranlara döneceğini açıkladı.

Erbil, gazeteci Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklamada “Gözlemlediğim kadarıyla halkımızın eskisine oranla çok daha fazla gülmeye ihtiyacı var. Bir aksilik olmazsa Haziran ayı gibi ya da Kurban Bayramı’nda, sürpriz bir kanalla sevenlerimle buluşmayı umut ediyorum, ben de onları çok özledim” dedi.