Menajerimi Ara Dizisi Ara verdi

Call My Agent dizisinden Türkiye uyarlanan Menajerimi Ara dizisinde korona virüs şoku yaşandı. Pozitif vakalara rastlanan dizi setinde çekimlere ara verildi. Dizinin resmi Instagram sayfasından ise sevenlerini üzen bir haber verildi.

Pazar gecelerinin sevilen dizisi Menajerimi Ara Star TV ekranlarında fırtına gibi esiyordu. Başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştığı Menajerimi Ara setinde korona virüs vakalarına rastlandığı ifade edildi. Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 15 Kasım Pazar günü Menajerimi Ara’nın yeni bölümünün yayınlanmayacağı belirtildi.

Bu Hafta Yeni Bölüm Olmayacak

Magazin kulislerinde Ay Yapım imzası taşıyan Menajerimi Ara dizisinden peş peşe korona virüs vaka haberleri gelmeye başladığı iddia edildi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ayşeniş Saşmlıoğlu’nun korona virüs testinin pozitif çıktığı gündeme bomba gibi düştü. Şamlıoğlu’nun ardından ise Ahsen Eroğlu’nun da korona virüse yakalandığı konuşulmaya başlandı.

Menajerimi Ara dizisinden yayılan korona virüs haberinin ardından dizinin sosyal medya hesabından açıklama geldi. Açıklamada, “Korona önlemleri kapsamında, setlerimizde rutin olarak haftalık yapılan testler sonucunda, pozitif vakalara rastlanmıştır. Karantina tedbirleri nedeniyle ‘Menajerimi Ara’ bu pazar akşamı tekrar bölümü ile ekranlarınızda olacaktır” ifadelerine yer verildi. Yapılan paylaşımda korona virüs vakalarının görüldüğü isimlere ilişkin herhangi bir bilgi bulunmadı.