Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğuOcak ayı burç yorumlarınızı yazdı. Bu ay hangi burcu neler bekliyor? Bu ay hangi burçlar için ay iyi geçecek? Ocak ayı burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu Ocak ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu Ocak ayında neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları ayınız nasıl geçecek?  İşte Ocak 2021 burç yorumlarınız…

2020 o kadar zorlu geçti ki, bu yıl ne olursa olsun yeter ki gelsin moduna girdik hepimiz. Yeni yıla yeni bir aya yeni bir hayata başlıyoruz. Bu yıl her burç bir konuda şansı yakalayacak. Öyle ki etkileri bu aydan itibaren hissedeceksiniz zaten. 30 Aralık’ta oluşan Yengeç dolunayının etkileriyle başladığımı bu ay genel, rutinlerde pek fark olmayacak. Sağlık konuları tabii ki ve maalesef ön planda. Ne olur kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. Yıl sürprizlerle dolu. Ocak ayı da öyle… Her şeyin gönlünüzce olacağı bir ay olsun…

İşte Ocak 2021 Burç Yorumlarınız…

Koç ve Yükselen Koçlar

Ocak ayı sizin için baya keyifli geçeceğe benziyor. Bu ay sizden talihlisi yok. Cazibenizin zirve de olacağı bir aya hatta yıla giriş yaptınız. Bu ay aynı zamanda maddi açıdan kazançlarınız da artacak. İlişkilerinizde her zaman koruyucu ve sahiplenici bir yapıya sahipsiniz. Bu ay ekstra bir korumacı tavır içine girebilirsiniz. Bu da kıskançlıktan doğan sorunlara neden olabilir. Geçtiğimiz yıl yaşanan kararsızlıklar yerini radikal kararlara bırakıyor. Aldığınız kararlardan memnun kalıp kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu ay hislerinizin kuvvetli olduğu bir ay olacak. İnsanların amaçlarını iyi sezecek ve ona göre yol izleyeceksiniz. Kendinizi negatif düşüncelere kapatmalısınız. İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranmalısınız. Yaşadıklarınıza bakıp, önce durup çevrenizi gözlemleyin ve ona göre hareket edin. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda yeniay size yeni bir ilişki getirebilir. Bu aşk ya da yeni bir dostluk olarak karşınıza çıkabilir. Her ne olursa olsun kalıcı bir ilişki olacaktır. 28 Ocak’taki dolunay sonrası hayatınız farklı bir yön kazanıyor. Endişelenmeyin, olumlu günler başlıyor.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu ay saygınlığı ve tutkusu artan biri olmaya hazır olun. Ayrıca bu ay genelinde harcayacağınız ekstra enerji sizi yıpratsa da mutlu da edecek. Yalnız asabiyetiniz başınıza iş açabilir. Sakin kalmaya ve alttan almaya özen gösterin. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda yeniay gerçekleşecek, para ile ilgili konularınız ön plana çıkacak. Daha fazla çalışarak ekstra para kazanmak için yeni yollar denemek isteyebilirsiniz. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa hayata geçirmek için olumlu günler. 28 Ocak Aslan dolunayıyla karar vermekte zorlandığınız tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Her ortamda bir ışık gibi parlayacak ve dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Yeni arkadaşlıklara açık bir ay olacak. Seçici olursanız başınız daha az ağrır. Siz hisleri olan birisiniz, her geleni hayatınıza buyur etmemelisiniz. Hayatınızda aşk istiyorsanız bunu 13 Ocak’taki yeniaydan sonraya bırakmalısınız. Yeniay her türlü ikili ilişkinizi ön plana taşıyacak. Var olan ilişkinizde sorunlarınız varsa çözüme kavuşacak. 28 Ocak Aslan burcunda dolunay gerçekleşecek ve sizler para ile ilgili konularınıza daha çok odaklanacaksınız. Kazançlar artmaya başlayacak.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Sizi büyük bir değişim bekliyor bu ay. Bundan önceki hayatınızda hiç olmayan birçok şeyle karşılaşacak gibisiniz. Zaman zaman şaşırsanız da çok da keyif alacağınız bir aydasınız. Bu ay gelecek diğer aylar için uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu sizi yorsa da sonucunda memnun kalacaksınız. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda yeniay gerçekleşecek, bu günlerde sağlık konularınız ön plana çıkabilir. Kontrollerinizi ihmal etmeyin. 28 Ocak burcunuzda oluşacak dolunay ile birlikte çevrenizdeki insanların dikkatini üzerinize çekeceğiniz, maddi getirisi yüksek yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar

Üzerinizdeki tüm kasvetin son bulacağı ve rahatlayacağınız bir aya merhaba diyorsunuz. Maddi ve manevi bir iyileşme yaşayacağınız bir ay olacak. Artık geçmişin üzerine toprak atın ve önünüze bakın. Bu ay çok talihlisiniz. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda oluşan yeniay ikili ilişkilerinize yeni bir yön vermenize neden olabilir. Eskiden tamamen özgürleşmek adına adımlar atabilirsiniz. 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay sizi olduğunuzdan fazla gerginleştirebilir. Maddi bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Ayın geneli sizin için çok eğlenceli ve hareketli geçecek. Karar alma konusunda hep bir ikilem yaşasanız da bu ay daha ciddi konularda ikilemde kalabilirsiniz. Bu ay arkadaşlık ilişkileriniz de fazlasıyla samimi ve dobra olacaksınız. Çok kolay arkadaşlıklar edinebileceğiniz ve çok kolay ayrılıklar yaşayabileceğiniz bir aydasınız. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda bir yeniay gerçekleşecek, geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz bir olay tekrar karşınıza çıkabilir. 28 Ocak’ta Aslan burcunda dolunay sonrası ise para ile ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu ay sizin ayınız olacak. Yılın en talihli ayını geçireceksiniz. Duygusallığınızı dizginleyebilirseniz bu ay sizden iyisi yok. Aşk hayatınızda yaşayacağınız küçük sürprizler sizi mutlu edecek. Bu ay ayaklarınız yere sağlam basacak. Karar alırken en yakınlarınız dahil kimseye danışmamanız bazı sorunlara yol açsa da üstesinden geleceksiniz. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda bir yeniay var. Bu yeniayla birlikte iş hayatınızdaki köklü sorunları çözerek yeni kazanç kapılarını aralayacaksınız. 28 Ocak’taki Aslan burcundaki dolunay ise size beklemediğiniz sürpriz haberler getirecek.

Yay ve Yükselen Yaylar

Kendi özünüze dönen ve her şeyden önce kendisini düşünen bir kişi olmaya hazır olun. Bu ay hayatınızda uzun zamandır olan kişilerin gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Bu sizi ilk başta üzse de daha sonra kurtulduğunuz için şükredeceksiniz. Maddi açıdan şanslı olacağınız bu ay beklediğiniz para haberlerini alabilirsiniz. 13 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeniayla birlikte maddi kazanımlarınızın da artıyor olmasıyla hayata karşı duruşunuz daha da güçlenecek. 28 Ocak’taki Aslan burcundaki dolunayla birlikte önünüzün tamamen açıldığına şahit olacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Enerjinizin tavan yaptığı, mutluluktan havalara uçtuğunuz ve sevdiklerinize de bu durumu yansıttığınız bir ay olacak. Maddi yönden de kazançlarınızın artacağı bir aydasınız. 13 Ocak’ta burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. Özellikle iş arayanlara güzel haberler bu yeniayla birlikte gelecek. 28 Ocak’ta Aslan burcunda oluşacak dolunay ise duygusal hayatınıza dokunacak. Bitişler ve buna bağlı yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa bir ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Yalnızsanız her an hayatınızın aşkına rastlayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar

Ocak ayı sizi yoracak gibi. Değişimin ve gerilimin fazla olduğu bir aya giriş yaptınız. Aile bireylerinizle yaşayacağınız ufak çaplı tartışmalar sizi üzebilir. Haklıyken haksız duruma düşmemek için sessiz kalmanızda fayda var. Çalışıyorsanız iş yerinizde üstlerinizle sıkıntılı konuşmalar geçebilir. İş değiştirmeyi düşünebilirsiniz. 13 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeniayla birlikte bazı olumsuzluklar düzelmeye başlayacak. Kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. 28 Ocak’ta Aslan burcunda oluşacak dolunayın getireceği sürpriz haberler ile moraliniz yükselecek.

Balık ve Yükselen Balıklar

Psikolojik olarak yıpranacağınız bir ay sizi bekliyor. Bu ay herkesten ilgi ve sevgi bekleseniz de beklentiniz gerçekleşmeyecek. Her şeyde planlı programlı hareket etmeyi sevseniz de bu ay hayatı akışına bırakmalısınız. 13 Ocak’ta Oğlak burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Sizi bir nebze rahatlatacak haberler gelebilir. Maddi konularda beklediğiniz haberleri bu tarihten sonra alabilirsiniz. 28 Ocak Aslan dolunayı ise size bir bitiş getirebilir. İş, aşk, evlilik gibi sizin için önemli bir konuda bitiş yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin daha iyisi gelecek.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.