Oklavayla Darp Etti, Kocasını Kısıtlamaya Rağmen Sokağa Attı

Bursa’da kıskançlık krizine giren kadın, oklavayla kocasını darp etti. Aynı sırada kolu ısırılan ve başından yaralanan talihsiz adam, karısı tarafından kısıtlamaya rağmen evden zorla çıkarılıp sokağa atıldı. Kadın şiddetine maruz kalan talihsiz adam “Geçen akşam da dövdü, darp etti, kolumu ısırdı alsınlar götürsünler” dedi. Öfkeli kadın, olay yerine gelen sağlık ve polis ekiplerine de zor anlar yaşattı.

Bu sefer Kadın şiddeti dedirten olayın adresi Bursa, merkez Osmangazi ilçesi Muradiye Mahallesi Beşikçiler Caddesi. Edinilen bilgiye göre Zinnur B.(41) ile karısı Meral B.(38), kıskançlık meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle Meral B., mutfaktan aldığı oklava ile kocası Zinnur B.’ye saldırdı. Zinnur B.’nin kolunu da ısıran Meral B., başı yarılan kocası Zinnur B.’yi, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, sokağa attı.

Polise direndi, sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı

Çaresizce sokakta kalan yaralı Zinnur B., durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Zinnur B.’ye olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Polis ekipleri, kocasının şikayetçi olduğu Meral B.’yi karakola götürmek istedi. Polis ekiplerine bir süre kapıyı açmayan Meral B., daha sonra kapıyı açarak polis ve sağlık ekiplerine sert tepki gösterdi. Meral B., ekiplere “Sizi sevmiyorum, o da benim sırtıma vurdu, gidin bu evden” diye tepki gösterip, kapıyı ekiplerin üzerine sertçe kapattı. Bu sırada kapı aralığında bulunan 112’den bir sağlık personeli, kapı arasında sıkışma tehlikesi yaşadı.

Talihsiz koca şikayetçi oldu: “Alsınlar, götürsünler bu kadını”

Yaklaşık yarım saat süren ikna çabasının ardından Meral B., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Basın mensuplarına yaşanan olayı anlatan Zinnur B., “Karım tarafından darp edildim. Psikolojik sorunları var. Kıskançlık sebebiyle kavga ettik. Kolumu ısırdı, beni darp etti. Geçen akşam da aynısını yaptı. Alsınlar götürsünler bu kadını” diye konuştu. Ayrıca Zinnur B.’nin göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.