Onur Seyit Yaran Arkadaşı Tarafından Vuruldu

İstanbul Şişli’de aralarında tartışma çıkan bir arkadaşı tarafından vurulan Onur Seyit Yaran’ın sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi geldi. Omuzundan yaralanan ve hayati tehlikesi olmayan Yaran’ın, arkadaşı tarafından ne için vurulduğu, tartışma konusunda herhangi bilgi verilmeyen olayda, saldırganın olay yerinden hızla uzaklaştığı ifade edildi.

2016 Best Model Türkiye ve Best Model Of The World yarışmasının birincisi olan oyuncu Onur Seyit Yaran, Şişli’de arkadaşı tarafından silahla vuruldu. Dün saat 18.45 civarlarında meydana gelen olaya ilişkin gelen bilgiye göre oyuncu Yaran’ın hayatı tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Gelen bir son dakika haberine göre TRT 1’deki Kalk Gidelim dizisinin oyuncusu olan Onur Seyit Yaran Şişli’de silahlı saldırıya uğradı. Arkadaşı tarafından silahla vurulan oyuncunun müdahalesi olay yerinde yapıldı.

Tartışmanın Konusu Henüz Bilinmiyor

Nişantaşı, Ihlamur Sokak yolunda dün meydana gelen olayda, Yaran ve iki arkadaşı arasında tartışma çıktı. Üçlü arasında çıkan tartışmada arkadaşı Yaran’a doğru silahla tek el ateş etti. Omzundan yaralanan Yaran’a, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hemen müdahale edildi. Saldırganın olay yerinden uzaklaştığı ifade edildi.

Yaran’ın vurulması sonrasında ihbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri geldi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Yaran, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Gelen son bilgiye göre Onur Seyit Yaran’ın hayati tehlikesi bulunmuyor.

Saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Onur Seyit Yaran Kimdir?

13 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yaran Orduludur. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde öğrencilik yapan Yaran 2016 yılında düzenlenen Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışması birinci olunca tanındı. Uzun bir süre lisanslı olarak futbol oynayan Onur Seyit Yaran, futbolculuğunun yanı sıra satranç sporcusu. 2008-2011 yılları arasında profesyonel olarak milli platformlarda mücadele eden ve koyu bir Galatasaray taraftarı olan Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca biliyor.

2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Onur Seyit Yaran, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizisinde Canberk karakterine hayat vermektedir.