Pazar Gecesinin Rekortmeni Oldu

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. AB kategorisinde “en çok izlenen dizi” olan Menajerimi Ara, yeni bölüm tanıtımıyla da büyük merak uyandırdı.

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle AB kategorisinde 5,32 izlenme oranı, 12,91 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen ‘dizi’ oldu.

Menajerimi Ara dizisinin; Pınar Deniz, Tilbe Saran, Arif Erkin ve Yılmaz Gruda’nın konuğu olduğu, 12. bölümü seyircisini ekran başına kilitledi. Serhat Teoman’ın ‘Serkan’ karakteri ile dizinin kadrosuna dahil olduğu bölümde, Ego Ajans’ta dengeler değişiyor.

#iyiki Etiketiyle Binlere Ulaştı

Menajerimi Ara, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#iyiki’ etiketiyle binlerce yorum yapan seyirci, dizinin nabzını saniye saniye tuttu.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.