Programlama Bilmeden Mobil Uygulama Yapılır Mı?

Teknoloji gelişti. Mobil uygulamalar da bilgisayarlar kadar güçlendi haliyle. Bu nedenle şirketler ve bireysel girişimciler mobil sektöre doğru kaymaya başladı. Mobil sektöre siz de kaymak istiyor, fakat bir programlama dili bilmiyor olduğunuzdan zorluk çekiyorsunuz. Bu yüzden biraz paranıza kıyarak yazılımcı arkadaşlar ile çalışabilirsiniz. Fakat bu basit uygulamalar için gereksiz bir şeydir. Bunun için size anlatabileceğim bazı siteler sayesinde mobil programlama dillerini bilmeden harika uygulamalar da yapabilirsiniz.

Burada anlatılan siteler sayesinde ios, android, Microsoft gibi istediğiniz platforma güzel uygulamalar geliştirebilir ve yayınlayabilirsiniz. Hatta mobil uygulama oluşturarak para bile kazanmanız mümkün. Dilerseniz sitelerin tanıtımına başlayalım.

Mobiroller

Bireysel ya da müşteri için bir android uygulama yapmak istiyorsanız buradan harika uygulamalar oluşturabilirsiniz. Türkçe ve Türkiye’de yapılan bu sistem tüm dünyaya hizmet vermekte ve oldukça da kolay kullanılabiliyor. Programlama dili bilmeden güzel uygulamalar yaratabilir ve bunları yayınlayabilirsiniz. Mobiroller ile yaptığınız uygulamalar bir çok özelliği de yanında getiriyor. Anlık bildirimler, sosyal medya entegrasyonları, kullanıcı üyeliği ve diğer özellikleriyle oldukça güzel imkanlar sağlamakta. Web sitenizi de kolayca mobil uygulama yapabilmeniz harika. Gelir kazanmak için hesabınızı ödeme yaparak Premium hesaba yükseltmelisiniz.

Good Barber

Good Barber de kodlama bilmeden uygulama yapmanıza olanak sağlamakta. İos ve android platformlarına güzel uygulamalar yapabilirsiniz. İlk aşamada 9 renk ve kişiselleştirme özelliklerini size sunuyor. Bunun yanında 350 civarı ikon ve yazı tipleri size kullanılmak üzere verilmiş. İPhone ve Android telefonlar için tarayıcılardan girilebilecek ücretsiz mobil site de yapılabiliyor.

ShoutEm

Bu siteyle de oldukça güçlü android ve ios uygulamalar geliştirebilirsiniz. Diğer sitelerde yazılan çoğu şeyi bu site de yapabiliyor ve oldukça kolay kullanım olanağı sayesinde basitçe uygulamalarınızı yapabiliyorsunuz.

Appery.io

Sürükle bırak yöntemiyle oldukça hızlı uygulamalar yapmanıza olanak sağlayan Appery.io, mobil uygulama yapma aşamasında size oldukça hızlı yanıtlar veriyor. Bulut tabanlı olması nedeniyle herhangi bir şey indirme yapmıyorsunuz. Yapılan uygulamaları gerçek zamanlı olarak görebilmeniz de size oldukça güzel vakitler geçirtiyor.