Sadakatsiz, Bir Dizinin Fişini Daha Çekti

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz, henüz 3. bölümünde olmasına rağmen reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Daha önce Öğretmen dizisinin fişini çeken dizi seyirci toplamaya devam ediyor. Reytingleri düşük gelmeye devam eden Star’ın dizisi 16. bölümde final yapacak.

İlk bölümü 7 Ekim’de yayınlanan başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un oynadığı, BBC’nin Dr. Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi, henüz 3 bölüm yayınlanmış olmasına rağmen reytinglerde başarısıyla dikkatleri çekti. Bu hafta 4. bölümü yayınlanacak dizinin 3. bölümü reyting sıralamasında Kuruluş Osmanlı dizisiyle kıyasıya yarıştı.

AB grubunun birincisi olan Sadakatsiz, Total’de Kuruluş Osmanlı’yı geçemeyerek 2. oldu. Kuruluş Osmanlı ile uç uca yarışan Sadakatsiz, Star Tv’nin geçen sezonun sevilen dizisi Güvercin’in fişini çekti. Reytinglerde yeni sezona başladığından beri istediği reytingi tutturamayan Güvercin dizisi, Bugün 16. Bölümüyle final yapıyor.

24 Kasım 2019’da yayına başlayan başrollerinde Almila Ada, Mehmet Ali Nuroğlu ve Menderes Samancılar’ın oynadığı Güvercin dizisi, konusuyla ve bazı sahneleriyle bir dönem eleştiri oklarını toplamıştı.