Sinem Kobal’dan Yeni Yıl Pozları

Geçtiğimiz ekim ayında kızı Lalin’i kucağına alan oyuncu Sinem Kobal, yeni yıla özel pozlar verdi. Kobal’ın doğum kilolarından tamamen kurtulduğu görüldü.

Çiçeği burnunda anne Sinem Kobal kısa sürede kurtulduğu doğum kiloları ile şaşkınlık yaratmış, sırrı merak konusu olmuştu.

Sinem Kobal’ın iki ay önce doğum yapmasına rağmen fazla kilolarından hemen kurtulması dikkat çekti. Kobal’ın doğum sonrası fotoğraflarına övgüler yağarken herkes güzel oyuncunun bu kadar kısa sürede nasıl zayıfladığını merak etti. Oyuncu Sinem Kobal, online spor dersleri alarak eski görünümüne kavuştu.

 

Kızı Lalin’i kucağına aldıktan sonra emzirme eğitimleri de alan oyuncu, fazla kilolarından kurtulmak için de online spor derslere başladı.

Pandemi dönemi nedeniyle evden dışarı çıkmayan Kobal, spor hocası ile internet üzerinden ders yapıyor. Antremanlarını evinde yapan ünlü oyuncu, ayrıca beslenmesine de dikkat ediyor. Kızını emziren oyuncu, bir uzman tarafından verilen özel diyeti uyguluyor.

Ünlü çift 14 Mayıs 2016’da Cunda’da dünyaevine girmişti. Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer, Özge Özpirinççi, Burak Özçivit – Fahriye Evcen, Berguzar Korel ve Barış Falay davetliler arasındaydı.