Tiger Woods’tan İyi Haber! Ameliyattan Sonra Uyandı

Geçtiğimiz gün kaza geçiren ünlü Amerikalı golfçü Tiger Woods’tan iyi haber geldi. Geçtiğimiz gün kendi aracıyla kaza yapan ve durumu kritik olarak açıklanan Woods, ameliyata alınmıştı. Ameliyatı başarılı geçen Woods’un uyandığı duyuruldu.

Dünyaca ünlü Amerikalı golfçü Tiger Woods, geçtiğimiz gün Los Angeles’ta Hawthorne Bulvarı üzerinde giderken takla atarak yoldan çıkarak kaza yaptı. Kullanılmaz hale gelen araçtan güçlükle kurtarılan Woods hakkında yetkililer hayati tehlikesinin bulunduğunu ve ameliyata alındığını açıklanmıştı.

Ameliyatı başarılı geçen Woods, hayati tehlikeyi atlattıktan bir süre sonra uyandı. Woods’un uyanmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınlandı.

Öncelikle takipçilerine destekleri için teşekkür edilirken, Woods’u ameliyat eden Doktor tarafından yapılan açıklama alıntılandı. Kaliforniya Üniversitesi Sağlık Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre Woods, kaza sonrası şok geçirmiş ve geçirdiği ortopedik ameliyatlarla birlikte yeni bir ortopedik travma yaşadı. Bacağında yaşanan kırık ve travmaların başarıyla ameliyat edilerek düzeldiği aktarılırken, bacağındaki kasların ayrı bir ameliyatla tedavi edileceği belirtildi.

Woods, tedaviye olumlu yanıt verirken uyandıktan sonra normal yanıt verdiği de aynı açıklamada belirtilip açıklama sonunda doktorlara teşekkür edildi.