Tom Cruise, Çekim Yaparken Dengesini Kaybeden Kameramanı Kurtardı

Ünlü oyuncu Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 (Mission Impossible) filminin çekimleri sırasında dengesini kaybeden ve vagona düşmek üzere olan kameramanı son anda kurtardı.

Ünlü ABD’li aktör Tom Cruise’un uzun zamandır çekimine devam eden ve gündemden düşmeyen filmi Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri yeniden gündeme geldi. Tom Cruise film setinde bu sefer kameramanın hayatını kurtarmasıyla yeniden gündeme geldi.

Magazin ajansı Backrid’in yansıttıklarına göre, İngiltere’nin Yorkshire bölgesinde çekimlerine devam edilen filmde hareket eden tren sahnesini çekmeye çalışan kameraman, ayağının kayması sonucu dengesini kaybetti. O sırada Tom Cruise ile partneri Hayley Atwell’ı çeken kameraman emniyet kemeri takılı olmasına rağmen dengesini kontrol edemedi.

Çekimlerde terslik olduğunu anlayan Cruise, hemen harekete geçti. Emniyet kemeri takılı olmasına rağmen setteki herkes korkarken Hayley Atwell’in dudaklarını ısırdığı görüldü. O anda kameramana yakın olan Cruise, hızla kameramana müdahale edip kendisini çekim alanına çekti. O anlar kameralara yansıdı.