Tom Cruise, Film Setinde Öfkesine Hakim Olamadı

Ünlü oyuncu Tom Cruise, çekimine devam edilen Görevimiz Tehlike (Mission Impossible) serisinin 7. filmi setinde korona virüs tedbirlerine uymayan set görevlileri nedeniyle ateş püskürdü.

Görevimiz Tehlike (Mission Impossible) film serisinin 7. filmi çekimlerine 2019 yılında başlanmış ancak 2020 yılının başlarında korona virüs pandemisi nedeniyle ara verilmişti. Aranın ardından Eylül ayında hazırlıklara başlanan filmin çekimleri Ekim ayında korona virüs tedbirlerine uyulması şartıyla yeniden çekimlere başlanmıştı.

58 yaşındaki tecrübeli oyuncu Tom Cruise, İtalya’da ve İngiltere’de süren çekimler sırasında korona virüs tedbirlerine uymayan set işçilerine ateş püskürdü. Hem özel hayatı hem de film setindeki titizliği ile bilinen oyuncu, set ekibine ağıza alınmayacak sözler söyledi.

İnternete sızdırılan ses kayıtlarında “Bir daha bunu yaptığınızı görürsem hepiniz s… olup gidersiniz” dediği duyuluyor.

Öte yandan sızdırılan başka bir kayıtta da bazı set işçilerinin adını vermeden “Sen de, sen de ve sen… Bir daha bu s… şeyi yapmayacaksınız” diye bağırıyor. Cruise ses kaydının devamında “Özür dilemek yok. Onu, endüstri bittiğinde evlerini kaybedenlere söylersiniz. Biz bu a… filmin çekimlerini durdurmayacağız” diye kurallara uymayan çalışanları azarlıyor.

Aktör, bu sert konuşma sırasında pandemi yüzünden Hollywood’da birçok sete kilit vurulduğunu da hazırlatarak “Sayemizde Hollywood çekimlere döndü. Binlerce kişiye iş yaratıyoruz” diye bağırıp ardından da küfür ediyor.

Tom Cruise, korona virüs için aldığı sıkı önlemlerle sıkça gündeme gelen ünlülerden biri. Sadece çekim sırasında maskesini çıkaran Cruise, çekim bitince ve günlük hayatta maskesini takmayı ihmal etmiyor. Cruise’un hem filmin oyuncularını hem de kamera arkası ekibini hastalıktan korumak ve izole etmek için kendi kasasından 500 bin sterlin ödeyip bir gemi kiraladığı haberi de gündeme gelmişti.