Tom Cruise Sette 2. Kez Öfkesine Hakim Olamadı, 5 Kişi Seti Terk Etti

Çekimlerine devam edilen ve baş rolünde Tom Cruise’un yer aldığı film serisi Görevimiz Tehlike’nin 7. filminin çekimleri sırasında korona virüs tedbirlerine uyulmaması yine krize yol açtı. Oyuncu Tom Cruise, tedbirlere uyulmadığı için 2. kez set ekibine ateş püskürdü. Sızdırılan bilgilere göre Cruise’un öfkesi nedeniyle 5 işçi seti terk etti.

Film setinde ve çekim dışındaki özel hayatındaki titizliğiyle bilinen tecrübeli oyuncu Tom Cruise, film setinde öfkeli halinin basına sızdırılmasının üzerinden çok geçmeden yine korona virüs tedbirlerine uyulmaması nedeniyle 2. kez öfkesine yenik düştü.

Filmle ilişkisi bir kişinin İngiliz gazetesi The Sun’a yaptığı açıklamaya göre Hollywood’un en pahalı ve en çok iş yapan aktörünün ikinci bir bağırma nöbeti geçirmesi üzerine ekibin 5 üyesinin seti terk ettiği öğrenildi.

Olay kamuoyuna yansıdığından beri daha fazla öfkeli

İngiliz Gazetesi The Sun’a konuşan şahıs, Mission: Impossible (Görevimiz Tehlike) serisinin hem yapımcılığını hem de oyunculuğunu yapan Cruise’un ikinci kez sinirlerinin kontrolünü kaybetmesi üzerine ekipten 5 kişinin seti terk ettiğini söyledi.

Şahıs, Cruise’un ilk patlamasından beri ortamın düzelmediğini aktarırken gerginliğin her ay daha çok arttığını ve son yaşananların bardağı taşıran son damla olduğunu belirtti. Olayın kamuoyuna yansıdığından bu yana daha fazla öfkeli olduğunu belirten şahıs, bu yüzden birkaç kişinin işi bıraktığını açıkladı.

Şahıs ayrıca Tom Cruise’un sırf filmi çekmeye devam edebilmek için her çareye başvurduktan sonra artık daha fazla dayanamadığını ve diğer kişilerin işi kendisi kadar ciddiye almadığını dolayısıyla tüm çilesini kendisinin çektiğini belirtti.

Tom Cruise’un film için yaptıkları çok konuşulmuştu

Korona virüs salgının artışta olduğu döneminde film çekilmesi için yerine getirilmesi zorunlu olan sosyal mesafe ve diğer kurallara uyulmasına çok sıkı şekilde özen gösteren Cruise’un İtalya ve bazı Avrupa şehrinde gerçekleştirilen çekimler sırasına ekibin kalması için iki yolcu gemisi tuttuğu ve buna kendi cebinden 700 bin dolar harcadığı daha önce basına yansımıştı.

Tedbirlere uyulmadığı için küplere binen Cruise’un öfkeyle set işçilerine ağır sözler ettiği ses kayıtları basına yansıdıktan sonra gündeme bomba gibi düşmüştü.