Ünlü Oyuncu, Batı Nil Virüsü Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Twin Peaks ve The Blacklist dizileriyle tanınan Amerikalı ünlü oyuncu Clark Middleton’ın önceki gün Los Angeles’taki evinde hayatını kaybettiği açıklandı.

The Guardian’ın haberine göre Kill Bill ve Birdman filmleriyle de bilinen oyuncu Clark Middleton, sivrisineklerden bulaşan ve tedavisi olmayan Batı Nil virüsü nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncunun ölüm haberinin ardından eşi Elissa Middleton, sosyal medyadan eşinin hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ” Beyime gösterdiğiniz sevgi ve desteğiniz için teşekkürler. Defalarca babası “Dünyaya elinizden gelenin en iyisini verin, dünya da size daha iyisini verecektir” sözünü alıntıladı ve bundan bahsetmişti! O artık ışık, mutlu ve sevgilerini gönderiyor “ ifadeleriyle acısını paylaştı.

Middleton, 4 yaşından beri iltihaplı romatizma ile mücadele ediyor. Hastalığı nedeniyle kalçası kırılmış ve boynunu hareket edemez hale gelmişti. Ölmeden önce yaptığı röportajda Middleton kendisini kurban olarak görmediğini kötü zamanlardan kurtulduğu için kendisini kahraman olarak gördüğünü belirtmişti.