Yıllardır Ülkemizi Meşgul Eden Terör Konusu

Yıllardır Ülkemizi Meşgul Eden Terör Konusu

100 yıllık 200 yıllık bir millet değiliz bizler 1000 yıl önce tanrı dağında yakılan ateşin bugün ki savunucularıyız. Millet olarak milli mücadeleler vererek analarımız, babalarımız, kardeşlerimiz, bacılarımız ölüme koşarak, gülerek gitmedik mi? Bulunduğumuz coğrafi konum olarak yeraltı kaynakları olarak zengin ve önemli konuma sahip bir ülkenin milletiyiz. Tüm dünya bilir ki Türkler bir kişi dahi kalsa o bir kişi intikam için tekrar devlet kurup intikam alacağını herkes bilir ve Türk milleti tarih boyunca ülkemizin tehditlerine boyun eğmedi eğmeyecektir.

Her gün dağa çıkan hainler, bu milletin ekmeğini yeyip ekmeği yediği yere baş kaldıran soysuzlar yüzünden milletimizin Mehmetçikleri şehit oluyor alışmak istemiyoruz desek de demesek de alışmak istesek de istemesek de gün geçtikçe alışıyoruz bir ermeni dağdan inip şehrin göbeğinde bombaları patlatıyorsa zaten bu ülkede çok büyük bir güvenlik zafiyeti ve iç tehdit unsuru vardır.

işid’in elinden kaçıp Türkiye’de bulunan Suriyeliler dahi bu ülkeye ihanet içerisindedir herkes fırsat kollamaktadır milletimizin %80 i Suriyelileri ülkeden göndermek istiyordur eminim fakat Türk milleti tarihe bakınca sürekli mazluma kucak açan bir millet olmuştur unutulmasın ki 5 parmağın 5 ide bir değildir eminim sizlerde hak vereceksiniz ki Türküm diyen bir çok kişide üstüne bastığımız topraklara ihanet içerisindedir, terör konusu her gün dağlarda 3 5 çakal öldürmeyle bitmeyeceğini bilmemiz lazım.

Her bilinçli Türk bireyinin Türk gencinin üstünde yaşadığımız toprakların ne kadar değerli olduğunu bu toprakların alınması için kaç bin kaç milyon şehit verdiğimizi bilmemiz lazım her Türk gencinin içinde vatan sevgisi iman sevgisi olup ülkemizi temsil edebilecek en iyi yerlere gelinmesi lazım unutulmasın bu topraklar kanla alındı kanla verilir

Yıllardır Ülkemizi Meşgul Eden Terör Konusu