Zara, Son İmajıyla Herkesi Şaşırttı! Eleştirilerin Odağı Oldu

Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen ünlü şarkıcı Zara, yeni albümünün çıkmasının ardından yıllar sonra ekrana dönen İbo Show’un konuğu oldu. Yeni haliyle ilk kez seyirciler karşısına çıkan Zara, takipçilerini değişimiyle şaşırtırken bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri odağı oldu.

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve yeniden başlamasıyla ilgiyle izlenen İbo Show geçtiğimiz gün 6. bölümüyle ekrana geldi. İbo Show bu haftaki bölümle ekrana geldi. İbo Show’da bu hafta Zara, Oktay Kaynarca, Yılmaz Vural ve Oya Başar konuk oldu.

Oktay Kaynarca ve Zara gecenin en dikkat çeken iki ünlü ismiydi. Ancak sosyal medyada ise Zara’nın değişimi konuşuldu. Ünlü şarkıcı, geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka birine dönüştü.

Yeni çıkardığı albüm için imaj değiştiren Zara şarkılarıyla sevenlerini mest ederken çoğu izleyici ise bu değişime şoke oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları “Zara’nın o güzel yüzünden eser yok! Herkes aynı tip” “Doğallığı gitmiş eski hali daha güzeldi” gibi eleştirilerde bulundu.